Změňte svůj styl a budete se cítit lépe

Účes, co nosíte už pět let se vám okoukal, nebaví už vás nosit stejný styl oblečení a toužíte po změně? Možná navštívíte nějaký ten obchod, kadeřnici ale pořád se bojíte odvázat. Pak se můžete svěřit do rukou vizážisty.

Vizážista odhalí vaše přednosti a ukáže vám váš styl
Většina vizážistů se zabývá i právě stylovým poradenstvím a ochotně s vámi bude pobíhat po obchodech a hledat módní kousky pro vás.
vyzážistka s modelkou
Dopředu si ujasněte, co si přejete
Chcete razantní změnu vizáže nebo pro začátek jen poradit s líčením? Sdělte vizážistovi vaše požadavky jedině tak plně porozumí tomu, co od něj očekáváte. Dobrý vizážista se vás vyptá na váš životní styl, na to, jestli se líčíte, zda sportujete, jakou děláte práci. To je dobrý předpoklad pro to, aby našel pro vás styl, který vám bude plně vyhovovat.

Barvy všude kolem
Barevná typologie je určení toho, k jakému patříte stylu. Styly se dělí do kategorií stejně jako roční období tedy: jaro, léto, podzim, zima. Vizážista vás usadí na židli a následně zahalí do bílého plátna. Bude přikládat k vašemu obličeji barevné šátky a správný vizážista naučí vidět i vás jaká barva vám sluší. Není to o tom, že se dozvíte že vám bude slušet modrá, ale poznáte, jestli ve světlé nebo tmavé variantě. V obchodě pak budete moci snadněji vybírat oblečení, protože budete hledat jen určité typy barev.
pózující dívka
Chci vypadat jako…
Věty tohoto typu nemají vizážisté zpravidla rádi. A vy sami zvažte, zda si skutečně přejete kopírovat jinou osobu nebo chcete být sami sebou a mít svůj styl. Koneckonců co sluší jednomu nemusí slušet druhému výsledkem je pak zklamání.

Změna je život
Najít odvahu a pustit se do změny může přinést netušené možnosti třeba v podobě nové práce, partnera nebo získáte obdiv kolegů. Ať se do toho rozhodnete pustit sami nebo s pomocí vizážisty je to plně ve vašich rukou.

Tento záznam byl publikován v Služby . Uložit odkaz do záložek.