Rozlučte se s hemeroidy bez bolesti

Dříve se onemocnění hemeroidy říkalo „nemoc řidičů z povolání“. Koženková sedačka, parné letní dny a špatný pitný režim prostě na těle vykonaly své. Dnes je touto nemocí postiženo mnohem více pacientů. Mnoho z nich ale stále ještě lékařům natolik nedůvěřuje, že se nechtějí svěřit do jejich péče. Panují všeobecně zažité „bludy“ z dob minulých, typu – známý mého známého byl na vyšetření…

dohoda

·         Rozumný člověk určitě podobné nesmysly neposlouchá a raději navštíví některou soukromou kliniku http://www.onclinic.cz/hemeroidy/, kde mu podají svou pomocnou odbornou ruku.

Zaměstnancům kliniky je naprosto jasné, že se pro pacienta jedná o velice choulostivé téma, a tak doporučují nejprve kontaktovat kliniku telefonicky. Určitě bude rozhovor natolik příjemnou záležitostí, že veškerý ostych a strach odplyne.
–         Při prvním telefonickém rozhovoru vám budou nabídnuty veškeré informace, které budou pro vás přínosné.
–         A pochopitelně, že se můžete na cokoliv zeptat. Žádná otázka není divná nebo snad trapná.

Považujte osobu na druhé straně telefonního spojení za jakéhosi „přítele na telefonu“, který se snaží poradit co nejlépe, abyste vyhráli své zdraví opět zpátky.

Žádná hladovka, žádné projímadlo

Všichni proktologové, kteří jsou odborníky na problematiku hemeroidů, jsou zkušenými lékaři, kteří se budou snažit provádět zákrok tak, aby byl pro pacienta co možná nejméně stresující a nepříjemný. Před samotným zákrokem není ani nutná nějaká větší příprava.

muž

·        Není potřeba dieta.
·        Nemusí se používat projímadlo.

Před zmíněným zákrokem se nepoužívá lokální umrtvení injekční cestou. Aby se zabránilo jakékoliv bolesti, používá se mesocainový gel. Po zákroku je jen nutné dodržovat úzkostlivou hygienu a pitný režim. Také se nedoporučuje jíst kořeněná a kyselá jídla. Také alkohol by měl být na určitou dobu vyřazen z nápojového lístku.

Tento záznam byl publikován v Služby . Uložit odkaz do záložek.