Nápady na svatební dary

Pokud manželský pár plánuje svatbu, chce to opravdu hodně zařizování. Ale den si poté užijí víc než dost. Často hosty žádají spíše o peníze, někteří dávají vědět. Nebo můžete využít známost a zapamatovat si, o čem vždy mluví, že by si pořídili. Ale také jim můžete pořídit věc, kterou již mají, ale bude tak nádherná, že si ji nechají a budou ji vždy využívat.
novomanželé u slunečnic
            Můžete věnovat novomanželům sadu nádobí, pokud ji uvítají. Může být přímo pro ně, mohou být nadepsané různými citáty, nebo zamilovanými slovy či souslovími. Nebo přidáte jejich jména, ale zde se hodí, aby byl vzor i nápis spíše minimalistický. Pokud přijdete na návštěvu nejen vy, ale i jiní hosté, jistě se nesetkají s jiným nádobím.
            Velmi zajímavým a originálním nápadem je dřevěné prkno na krájení s vypáleným motivem jejich jmen, nebo opět nějakým zamilovaný citátem. Takový nápad nejen, že je dost praktický, jelikož pokud by jej používali, tak se jim prkénka hodí více, ale vypadá krásně a každý den jim může připomínat jejich speciální událost. Pokud opět zvolíte spíše minimalističtější vzhled, jistě se bude hodit i do bytu, ať už bude vypadat jakkoliv.
            Proč také novomanžele neobdarovat například zájezdem? Můžete se na něj složit ve více, a pokud víte, kam by se pár chtěl opravdu podívat, splníte jim sen. Peníze pár jistě ocení, ale nějaký ten zážitek, na který nemusí šetřit, bude jistě mnohem lepší volbou. Může to být do zahraničí, do Čech, kam jen budete chtít. Stačí pár návštěv a pár diskusí s příbuznými a uvidíte, že budete mít jasno v tom, jakou destinaci zvolit.
lidé s prskavkami
            Samozřejmě kromě těchto darů může být zajímavá i obyčejná vánoční ozdob či jiná dekorace, která bude znázorňovat nevěstu a ženicha s jejich jmény. Tu si poté mohou vždy jednou za rok vytáhnout a položit si ji na krb nebo pověsit na stromek. A vždy si vzpomenou na svůj nádherný svatební den a na toho, kdo je takto romanticky obdaroval.

Tento záznam byl publikován v Výrobky . Uložit odkaz do záložek.