Lashlifting, krása, která za to stojí?

Zkusila jsem si to na vlastní kůži, o lashliftingu jsem přemýšlela už dlouho. Líbila se mi představa, že ráno vstanu, dám si make-up, upravím obočí a můžu vyrazit do školy. Moje líčení trvá zhruba 15 minut, ale říkala jsem si, že to bude přece jen malá úleva. Každá volná minuta je po ránu cenná.
Funguje to tak, že první návštěva kosmetičky trvá asi tři hodiny, kdy postupně lepí umělé chloupky na Vaše řasy. Trvá to dlouho, ležíte celou dobu se zavřenými a zalepenými oči. Věřím, že některá návštěva kosmetičky může být příjemná, můžete se pobavit o různých zážitcích, ale ta moje zkušenost byla nešťastná. Vždy, když jsem ji navštívila, byla s ní kamarádka a povídaly o soukromých záležitostech, pomlouvaly ostatní a to, jako třetí, úplně neznámá osoba, slyšet nechcete. Odbíhala udělat kávu, jíst chlebíčky a poté se mi opět věnovala.
černá řasenka
Poprvé byly řasy nádherné. Měla jsem je jako panenka. Vypadaly jako nádherné vějířky, šly od nejkratší po nejdelší, vypadaly přirozeně a každý mi je chválil. Po třech týdnech (nebo záleží na domluvě s kosmetičkou), se objednáte na doplnění. Můžete tam strávit další hodinu a půl. Ještě Vám doporučí umývat řasy speciálním mýdlem, který je také docela drahý. A za tři týdny jdete znovu.
První set mě vyšel na 1 800 Kč, každé další doplnění 400 Kč + mýdlo za 200 korun. Řasy jsem si nechala doplnit třikrát, což je dohromady 3 200 korun za tři měsíce pouze za krásnější oči. Pro studentku je to opravdu hodně peněz. Také kvůli zkušenosti s paní v salónu jsem se rozhodla tam již nechodit a spokojit se s řasenkou za pár kaček, která mi vydrží daleko déle.
kleštičky na řasy
Po sundání jsem byla zklamaná, co mi na očích zůstalo. Pár rovných chloupků bez jakéhokoliv života. Musela jsem čekat další tři měsíce, než se mi vrátily do původního stavu.
Lashlifting doporučuji ženám, které ráno nestíhají, ale zároveň mají čas na doplňování. Musíte počítat s tím, že to něco stojí. Není vyloučena alergická reakce, po které musíte jít okamžitě na sundávání, protože by se mohl poškodit zra. Každému také vyhovuje něco jiného a nejlepší je si to vyzkoušet na vlastní kůži, pak až se ukáže, zda to za to stojí.

Tento záznam byl publikován v Služby . Uložit odkaz do záložek.